ONLINE REZERVASYON


ALIŞ YERİ

TESLİM YERİ

Alış Tarihi & Saat

Teslim Tarihi & Saat

BİR SONRAKİ AŞAMA
Araç seçimi & fiyat

İzmir Üçkuyular Semt Garajı Kiralık Araba Ofisi

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama, özellikle yerli ve yabancı müşterilerin ilk defa gezip bilgi edinecekleri yerlerde araba kiralamanın yanı sıra araç içerisinde bir şoför tutarak istediği bölgelere rahatlıkla ulaşabilmesine olanak sağlamaktadır.

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama son yıllarda çok moda olmuş durumdadır. Özellikle yabancı ülkelerden ülkemizi ziyaret etmeye gelen yabancı turistlerin yorgunluklarından ötürü araç kullanmak istemedikleri zaman araç kiralamanın yanı sıra oto kiralama hizmetini de istemektedirler.

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama sayesinde özellikle turistler, gitmek istedikleri mekanları daha kolay bir şekilde gezebilme imkanına sahip olmaktadırlar.

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama kısa süre öncesine kadar popüler olmasına karşın önümüzdeki süreç içerisinde etki alanını hızlı ve emin adımlar ile arttıracağı belirtilmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

- Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama hizmeti sayesinde yerli ve yabancı turistler gezmek ve bölgenin tarihi ve tatil mekanlarının tadını çıkarmak için bu hizmet türünü tercih etmektedirler. Özellikle kafa dinlemek, yorgunluğu üzerinden atıp iş hayatına büyük bir istek ile devam etmek isteyen turistlerin en çok kullanmış olduğu yöntemler arasında yer alan araç kiralama hizmeti, unutamayacakları ulaşım hizmetini vermeyi amaçlamaktadır.

-Yabancı turistler ülkemizi ziyaret etmek için Türkiye’nin topraklarına girdikleri andan itibaren belirli bir süre sonunda düzenli olarak vergi ödemek zorunda kalmaktaydılar. Fakat araç kiralama ve transfer sayesinde yabancı turistler bu türden zor, meşakkatli ve uğraş gerektiren vergi sisteminden ziyade bu hizmeti seçerek konforuna ve rahatlığına bakmaktadırlar.

-Ailesi veya çocuklarıyla birlikte gelen yabancı turistlerin Türkiye’deki toplu taşıma ulaşımların zorluğuna katlanmak yerine araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha rahat bir ulaşım hizmeti almayı amaçlamaktadırlar.

- Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama hizmeti özellikle farklı bir coğrafyadan gelmiş olan geniş aileleri yabancı turistlerin daha rahat ulaşım sağlayabilmesi, sıkıntı çekmemesi, istediği bölge ve mekanlara daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için tasarlanmıştır.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama olarak uzun yıllar boyunca bu sektörde marka değerimizi ve etkinlik alanımızı her geçen gün arttırmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren geliştirmiş olduğumuz farklı ödeme şekilleri ve gayet makul fiyat tekliflerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli şoförlü araç kiralama hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama olarak sektöre atıldığımızdan ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti tüm önceliklerimizin üstünde gelmektedir. Firmamıza göre herhangi bir firmanın bir sektörde ad yapıp müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırabilmesinin ancak ve ancak müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanmaktayız. Bu inancımız doğrultusunda yapmış olduğumuz plan ve program sayesinde etkinlik alanımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Şoförlü Araç Kiralama Olarak Covid-19 pandemisine Karşı Önceliklerimiz

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama olarak Covid-19 pandemisine karşı müşterimizden almış olduğumuz araçları mütemadiyen iç ve dış bakımlarının yanı sıra geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tuttuğumuzdan ötürü aracı kiralayacak olan yeni müşterimizin aracını güven içerisinde kullanabilmesine olanak sağlamaktayız. Bunun yanı sıra çalışma alanlarımızı sürekli olarak dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmamızın yanı sıra yanımızda aktif olarak çalışan uzman kadromuza mütemadiyen maskelerini takmalarını, el hijyenine olabildiğince dikkat etmeleri hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda ikaz ve uyarılarda bulunmaktayız. Unutmayın şoförlü araç kiralama olarak çalışanlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlı ve sıhhati tüm önceliklerimizin üstünde gelmektedir.

 

Üçkuyular Fahrettin Altay Oto Kiralama hizmetinden hemen yararlanmak için e posta adreslerimizden (info@egetour.com) veya telefon numaramızdan (+90 543 322 1820) bizimle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.