ONLINE REZERVASYON


ALIŞ YERİ

TESLİM YERİ

Alış Tarihi & Saat

Teslim Tarihi & Saat

BİR SONRAKİ AŞAMA
Araç seçimi & fiyat

Havalimanı Oto Kiralama

Adnan Menderes İç Hatlar ve Dış Hatlardan Oto Kiralama

Andan Menderes iç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en iyi iç ve dış hatlardan oto kiralama hizmeti, rent a car hizmeti ve transfer hizmeti vermekteyiz.

Adnan Menderes iç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, tecrübe, deneyim ve öngörü yeteneği ile siz değerli ve saygı değer müşterilerimize en iyi oto kiralama hizmeti en uygun fiyat teklifleri ve farklı ödeme şekillerimiz ile sunmaktayız.

Adnan Menderes İç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak müşterilerimize en iyi hizmet kapsamını verebilmek için alt yapımıza mütemadiyen yatırımlarda bulunmaktayız. İnanmaktayız ki oto kiralama sektöründe ad yapmak ve müşteri sayısını her geçen gün arttırabilmek için alt yapımıza büyük önem vermemiz gerekmektedir. Bu inancımızı gerçekleştirmek ve kazanmış olduğumuz bu başarıyı sürdürebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktan mutluluk duymaktayız.

Adnan Menderes İç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak Türkiye’deki ve Dünya’daki yerli ve yabancı turistlerimize her daim en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktayız. Özellikle yaz aylarında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere farklı coğrafyalardan İzmir’e akın eden yabancı müşterilerimize hizmet verebilmek için devamlı olarak programlar ve stratejiler planlamaktayız.

Andan Menderes İç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak kazanmış olduğumuz paranın hakkını müşterilerimize verebilmek ve siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninin sarsmamak için her daim gelişmekten mutluluk duymaktayız.

Adnan Menderes İç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak bir firmanın herhangi bir sektörde marka değerini yükseltip, müşteri sayısına arttırmanın tek yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanmaktayız. Bu inancımız doğrultusunda farklı ödeme seçeneklerimiz, uygun fiyat teklifleriz, sıkıntısız ve bakımı eksiksiz yapılmış araçlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlayarak marka değerimizi her geçen gün arttırmaktayız. Adnan Menderes iç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak bir gün değil her gün kazanmak bizim en önemli gayemizdir.

Adnan Menderes İç Hatlar ve Dış Hatlardan Oto Kiralama olarak Covid-19 Salgınındaki Önlemlerimiz

Adnan Menderes iç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak Covid-19 pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren devamlı çalışmakta olduğumuz ve her gün onlarca farklı müşterimizi buyur ettiğimiz çalışma alanlarımızı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda yanımızda devamlı olarak göre alan çalışma arkadaşlarımızın tamamını mütemadiyen maskelerini takmalarını, el hijyenine dikkat etmeleri hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda tembih ve ikazlarda bulunmaktayız. Bunun yanı sıra müşterimizden almış olduğumuz araçların iç ve dış bakımlarının yanı sıra geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tuttuğumuzdan ötürü aracı kiralayacak olan yeni müşterinin aracı güven içerisinde kullanabilmesine olanak sağlamaktayız.

Andan Menderes İç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak devletimizin bizden zorunlu kılmış olduğumuz tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu sayede bize işinizi güven içerisinde teslim edebilirsiniz.

Adnan Menderes İç Hatlar ve Dış Hatlardan Oto Kiralama Olarak Fiyatlandırma Politikamız

 

Adnan Menderes iç hatlar ve dış hatlardan oto kiralama olarak fiyatlandırma politikamız daha çok aracın marka ve modeline ve kaç gün kiralanacak gibi sorunlarının cevaplarını bildikten sonra tam anlamıyla kararlaştırabilmekteyiz. Fakat web sitemizin araç filosu bölümünden araçlarımızın günlük ne kadara kiralayabileceğini anlayabilirsiniz. Geniş fiyat teklifi ve firmamız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bölümünden e posta adreslerimiz ve telefon numaramız mevcuttur. Bizimle irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz!