ONLINE REZERVASYON


ALIŞ YERİ

TESLİM YERİ

Alış Tarihi & Saat

Teslim Tarihi & Saat

BİR SONRAKİ AŞAMA
Araç seçimi & fiyat

Bornova Otogar Oto Kiralama

Bornova Otogar Araç Kiralama

Bornova Otogar araç kiralama olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, öngörü ve deneyim sayesinde siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlara en iyi rent a car/Otogar araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bornova Otogar araç kiralama olarak Otogar araç filomuza her daim siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirmekten mutluluk duymaktayız. Bunun ya atmaktan yanı sıra müşterilerimizin istemiş oldukları Otogar araç model ve markalarını en kolay ve güvenilir bir şekilde temin edebilmek için devamlı olarak alt yapımıza yatırım yapmaktayız.

Bornova Otogar araç kiralama olarak Covid-19 pandemisinin Türkiye’de görülmeye başlandığı ilk günden beri devamlı olarak çalışmış olduğumuz büromuzu geniş müşterilerimizin tamamına yakını İzmir’i gezmek ve doğal ve tarihi mekanlarını tanıma fırsatı yakalamak istediği için bu topraklara gelmektedirler. Bu isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan firmamız, geniş Otogar araç seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Firmamıza göre herhangi bir firmanın bir sektörde marka yapıp müşteri sayısını ve çevresini her geçen gün arttırmasının sadece ve sadece müşteri memnuniyeti sayesinde gerçekleşeceğine inanmaktayız. Bu inancımız sayesinde çıktığımız bu yorucu ve uzun yolda müşteri memnuniyetini sağlayarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Bornova Otogar araç kiralama olarak Covid-19 pandemisine Karşı Önlemlerimiz

Bornova Otogar araç kiralama olarak rent a car/ Otogar araç kiralama/ oto kiralama/ havalimanı/ havalimanı transfer hizmetini tek bir çatı altında birleştirebildiğimizden ötürü her gün onlarca farklı müşterimiz ve iş arkadaşlarımız ile yüz yüze konuşmak zorunda kalmaktayız. Bu yüzden çalışma alanlarımızı ve büromuzu mütemadiyen genin dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra yanımızda çalışan uzman personellerimize kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına dikkat etmeleri konusunda ikaz ve tembihlerde bulunmaktayız. Bunlara ek olarak müşteriden almış olduğumuz Otogar araçları geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tuttuğumuzdan ötürü aracı kiralayacak olan yeni müşterinin aracı güven içerisinde kullanabilmesine olanak sağlamaktayız. Bornova Otogar araç kiralama/rent a car olarak çalışanlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlık ve sıhhati tüm önceliklerimizin üstünde gelmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Bornova Otogar araç kiralama olarak devletimizin gerekli gördüğü tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu sayede bize güven içerisinde işinizi temin edebilirsiniz.

-Bornova Otogar araç kiralama olarak Covid19 pandemisine karşı önlemlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin ve devamlı olarak yanımızda çalışan personellerimizin sağlığı ve sıhhati ile yakından ilgilenmekteyiz.

-Bornova Otogar araç kiralama olarak uzun yıllar boyunca rent a car/Otogar araç kiralama/havalimanı/ havalimanı transfer hizmetinde bulunmaktayız. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve öngörü sayesinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın isteriz

-Bornova Otogar araç kiralama olarak uygun ödeme seçeneklerimiz ve makul fiyat tekliflerimiz ile siz değerli müşterilerimizin cebine uygun fiyat teklifleri sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Bornova Otogar araç Kiralama Olarak Fiyatlandırma Politikamız

 

Bornova Otogar araç kiralama olarak piyasada aktif olarak hizmet veren birçok firmada olduğu gibi fiyatlarımızı; aracın modeli, markası, kaç gün boyunca aracı kiralanacak gibi bilgilerin cevaplarını bildikten sonra tam olarak fiyat listesi çıkarabilmekteyiz. Fakat Firmamızın fiyatlandırma sistemi hakkında ufak bir bilgi almak için kategoriler bölümünden Otogar araç filomuz yazan kısımdan Otogar araçların günlük fiyatlandırmaları konusunda bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan bir nokta veya Otogar araç kiralamak için iletişim bölümünden e posta adreslerimize ve telefon numaramıza ulaşıp günün istediğiniz saatinde iletişime geçebilirsiniz.