ONLINE REZERVASYON


ALIŞ YERİ

TESLİM YERİ

Alış Tarihi & Saat

Teslim Tarihi & Saat

BİR SONRAKİ AŞAMA
Araç seçimi & fiyat

İnter-EGE Güven ile araç kiralama rezervasyonu

Başka bir araba kiralama şirketi seçerken stresli ya da zaman alıcı olmak zorunda değildir. Eğer nereye bakılacağını biliyorsak, bu "İnter EGE" olabilir. İnter EGE Rent A Car, müşterilerine genel olarak kolaylıklar sağlamayı kendisine görev bilmiştir. Araç Kiralama “Inter EGE’nin ana faaliyet konumuz olduğu için mümkün olan en iyi değeri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörde müşterilerimiz için İnterEGE fark yarattığına inanıyoruz, bu özellikler şunlardır: Şirketler için avantajlı Kiralık Araba fiyatları Bizimle çalışan müşterilerimize araç kiralama deneyimlerinde mümkün olan en iyi olanakları sunmak bizim için vaz geçilmezdir

Inter EGE Oto Kiralama seçimi size ülke genelinde yılın herhangi bir zamanında geniş araç filomuz ile en iyi fiyatı vermeyi garanti etmektedir. Bir günlük için de, aylık oto kiralama ya da uzun dönem yani bir yıllık, iki yıllık ve üç yıllık için de bir araç kiralayabilirsiniz.

Daha fazla araç seçenekleri

Bizim ana işimiz kiralık araba yapmak olduğu için sektörde farklı olmanın gerekliliğine inanıyoruz. Araçların seçiminde İnter EGE araç kiralama yeni bir boyut kazandırmak için çalışmaktadır. Farklı müşterilerin farklı ihtiyaçları vardır. Ekonomik araç kiralama ve Lüks oto kiralama, 7 kişilik araba kiralama, kiralık Minibüs ve Motorsiklet kiralama hizmetlerinde biz oto kiralama sektörüne benzersiz tercihler ve gereksinimlerine uyacak şekilde seçim çeşitliği sunmaktayız.

Daha fazla lokasyonlar

Inter EGE Araç Kiralama noktalarını her geçen gün arttırarak fark yaratmaya devam ediyor ve araç seçeneklerini çeşitlerini çoğaltıyor. İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Çeşme, Kuşadası, Ayvalık ve Türkiye genelinde İnter EGE Rent A Car ofisleri ile hizmet ağını genişletmektedir.7/24 Hızla ve kolayca araç kiralamak böylece daha da kolaylaştı. İzmir Havalimanında oto kiralamak yani Adnan Menderes Havalimanında araç kiralama hizmeti ve İzmir otogarında araç kiralama hizmetleri ile yer almaktadır

 Daha fazla fırsatlar

İnter EGE Rent A Car ucuz araç kiralama fiyatları sunmakta olup, bundan daha fazlası için indirimli oto kiralama fırsatları için hafta sonu araç kiralama kampanyası, indirimli haftalık oto kiralama fırsatları sunmaktadır. Biz her zaman en iyi fiyatlarla sunmak için çok çalışmaktayız. Sürekli olarak her kiralama en fazla değeri sunmak için yeni imkanlar geliştiriyoruz.

Daha Fazla Ulaşılabilirlik

İnter Ege Oto Kiralama Rent A Car olarak müşterilerine amacıyla olmak için onlar ile her zaman bağlantı kurmak istemektedir. Türkiye’nin her yerinden 7/24 Inter EGE ofislerine telefonla (+90 850 360 0 432) bizimle irtibata geçebilirsiniz, aynı zamanda Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, VK, OK, Pinterest ve (+90 532 607 67 69) WhatssUp dâhil olmak üzere sosyal medya platformlarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Web sitemizde yer alan interege@gmail.com e-posta adreslerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.